Redox Rewards: nowa forma troski o siebie

Witamy w zupełnie nowym świecie korzyści lojalnościowych – poznaj Redox Rewards.

Redox Rewards to dotychczasowy program ASEA Loyalty uzupełniony o dodatkowe korzyści.Redox Rewards pozwala szybciej zdobywać punkty dzięki całkowicie nowemu systemowi poziomów. Po osiągnięciu poziomu Redox Legend zyskasz do 30% na zamówieniach w subskrypcji! Tak przebijamy sami siebie – przejdźmy do szczegółów Redox Rewards!

Jak działa Redox Rewards

Rozpocznij swoje pierwsze zamówienie w subskrypcji.

Rozpocznij zbieranie punktów Redox Rewardautomatycznie od momentu złożenia pierwszego zamówienia w subskrypcji. Nigdy nie zabraknie Ci produktów, które kochasz! To dodatkowa korzyść.

Wydając pieniądze, zdobywaj punkty.

Im dłużej będziesz mieć aktywną subskrypcję, tym wyższy poziom osiągniesz, co pozwoli Ci szybciej zdobywać punkty. Każdy zdobyty punkt odpowiada wartości jednej jednostki w Twojej lokalnej walucie. Każdy zdobyty punkt odpowiada wartości jednej jednostki w Twojej lokalnej walucie.

Zdobywaj punkty Redox Rewards i wymieniaj na darmowe produkty.

Zdobyte punkty Redox Rewards można w każdej chwili wymienić na dowolny produkt – np. ASEA®, żel rewitalizujący Redox RENU28® , i ASEA REDOX™Performance. To proste!

Zależy nam, aby wspierać Cię – i nagradzać – w aktywowaniu pełnego potencjału twojego zdrowia, ciała i życia! W programie Redox Rewards nie tylko oszczędzasz na każdym zamówieniu w subskrypcji dzięki hurtowym cenom , ale także zdobywasz punkty, które możesz wymienić na jeszcze więcej produktów. To elastyczne, łatwe i wygodne!

Poziomy Redox Rewards

Programem Redox Rewards wynagradzamy Twoją lojalność. Im dłużej posiadasz aktywną subskrypcję, tym wyższy poziom osiągasz i otrzymujesz lepsze korzyści.

Redox Explorer

Poznawaj możliwości programu Redox Rewards i zyskuj zwrot w postaci punktów 10% wydanych pieniędzy.

Redox Trailblazer

Szlak przetarty – od teraz za każde zamówienie w subskrypcji otrzymasz zwrot 15% w postaci punktów.

Redox Champion

Brawo, masz pas mistrzowski – teraz za każde zamówienie w subskrypcji otrzymasz zwrot 20% w postaci punktów. Im szybciej zbierasz punkty Redox Rewards, tym więcej produktów trafia do Ciebie!

Redox Hero

Nie spoczywaj na laurach – zdobądź jeszcze więcej punktów! Każde zamówienie w subskrypcji zapewni Ci zwrot 25% w postaci punktów.

Redox Legend

Ciesz się prawdziwą sławą – Twój tytuł to Redox Rewards Legend. Na tym poziomie otrzymujesz zwrot 30% w postaci punktów za każde zamówienie w subskrypcji! Jeszcze szybciej wymieniaj punkty na produkty.

Po prostu rób zakupy w ramach subskrypcji i zdobywaj punkty, a następnie zamieniaj je na produkty. Im wyższy poziom osiągniesz, tym więcej punktów zdobędziesz za każdym razem. Redox Rewards czeka na Ciebie, więc zacznij działać, aby zapewnić sobie korzyści!